Gizlilik Politikası

Genel Olarak

MEORIENT INTERNATIONAL EXHIBITION CO LTD (www.TradeChina.com) bu Web Sitesinin sahibidir ve işletmektedir. Bu belge www.TradeChina.com ile olan ilişkinizi yönetir. Bu Web Sitesine ve bu Web Sitesi aracılığıyla sunulan ürün ve hizmetlere (topluca "Hizmetler") erişim ve bunların kullanımı aşağıdaki hüküm, koşul ve bildirimlere ("Hizmet Koşulları") tabidir. Hizmetleri kullanarak, tarafımızca zaman zaman güncellenebilecek olan Hizmet Koşullarının tamamını kabul etmiş olursunuz. Hizmet Koşullarında yapmış olabileceğimiz değişikliklerden haberdar olmak için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Bu Web Sitesine erişime geçici olarak izin verilmektedir ve Hizmetleri bildirimde bulunmaksızın geri çekme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Herhangi bir nedenle bu Web Sitesinin herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre için kullanılamaması durumunda sorumlu olmayacağız. Zaman zaman, bu Web Sitesinin bazı bölümlerine veya tamamına erişimi kısıtlayabiliriz.

Bu Web Sitesi, www.TradeChina.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine ("Bağlantılı Siteler") bağlantılar içerebilir. www.TradeChina.com, Bağlantılı Siteler üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve bunlar için veya bunları kullanmanızdan kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmez. Bağlantılı Siteleri kullanımınız, söz konusu her bir sitede yer alan kullanım ve hizmet koşullarına tabi olacaktır.

Gizlilik Politikası

Bu web sitesi, hizmeti kullanan tüm kullanıcıların kişisel gizliliğine saygı duyar ve bunları korur. Size daha doğru ve kişiselleştirilmiş hizmetler sunabilmek için bu web sitesi, kişisel bilgilerinizi bu Gizlilik Politikası hükümlerine uygun olarak kullanacak ve ifşa edecektir. Ancak, bu web sitesi bu bilgileri yüksek derecede titizlik ve ihtiyatla ele alacaktır. Bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe, bu web sitesi bu bilgileri önceden izniniz olmadan üçüncü şahıslara ifşa etmeyecek veya vermeyecektir. Bu web sitesi bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleyecektir. Web sitesi hizmet sözleşmesini kabul ettiğinizde, bu gizlilik politikasının tüm içeriğini kabul etmiş sayılırsınız. Bu gizlilik politikası, bu web sitesi hizmet kullanım sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Web sitesinin kapsamı

(a) Bu web sitesinin hesabını kaydettiğinizde, bu web sitesinin gerekliliklerine uygun olarak verdiğiniz kişisel kayıt bilgileriniz;

(b) Bu web sitesinin web hizmetlerini kullandığınızda veya bu web sitesi platformunun web sayfalarını ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz, tarayıcı türünüz, Verileriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tarayıcınız ve bilgisayarınızdaki bu web sitesinin otomatik olarak aldığı ve kaydettiği bilgiler kullanılan dil, erişim tarihi ve saati, donanım ve yazılım özellik bilgileri ve ihtiyacınız olan web sayfası kayıtları gibi;

© Bu web sitesi, yasal yollarla iş ortaklarından kullanıcı kişisel verilerini alır.

(a) Bu web sitesi, önceden izninizi almadığınız sürece, kişisel bilgilerinizi herhangi bir ilgisiz üçüncü tarafa veya üçüncü şahıs ve bu web sitesi (bu web sitesi iştirakleri dahil) tek başına veya birlikte sağlamaz, satmaz, kiralamaz, paylaşmaz veya ticaretini yapmaz. Size hizmetleri sağlamak ve hizmet sona erdikten sonra, daha önce erişebildikleri de dahil olmak üzere bu tür tüm materyallere erişmesi yasaklanacaktır.

Yasaklar

Bu Web Sitesini kötüye kullanmamalısınız. Suç işlemeyecek veya suç işlemeye teşvik etmeyeceksiniz; virüs, truva atı, solucan, mantık bombası veya kötü niyetli, teknolojik olarak zararlı, güveni ihlal eden veya herhangi bir şekilde saldırgan veya müstehcen olan diğer materyalleri iletmeyecek veya dağıtmayacaksınız; Hizmetin herhangi bir yönünü hacklemeyeceksiniz; verileri bozmayacaksınız; diğer kullanıcılara rahatsızlık vermeyeceksiniz; başka herhangi bir kişinin mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceksiniz; genellikle "spam" olarak adlandırılan istenmeyen reklam veya promosyon materyalleri göndermeyeceksiniz; veya bu Web Sitesinin veya bu Web Sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilgisayar tesisinin performansını veya işlevselliğini etkilemeye çalışmayacaksınız. Bu hükmün ihlali suç teşkil eder ve www.TradeChina.com bu tür bir ihlali ilgili kolluk kuvvetlerine bildirecek ve kimliğinizi onlara ifşa edecektir.

Bu Web Sitesini kullanmanız veya bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesine bağlı herhangi bir web sitesinde yayınlanan herhangi bir materyali indirmeniz nedeniyle bilgisayar ekipmanınıza, bilgisayar programlarınıza, verilerinize veya diğer tescilli materyallerinize bulaşabilecek dağıtılmış bir hizmet reddi saldırısı, virüsler veya diğer teknolojik olarak zararlı materyallerin neden olduğu herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağız.

Fikri Mülkiyet, Yazılım ve İçerik

Bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesi aracılığıyla size sunulan tüm yazılım ve içerikteki (fotoğraf görüntüleri dahil) fikri mülkiyet hakları www.TradeChina.com veya lisans verenlerinin mülkiyetindedir ve dünya çapında telif hakkı yasaları ve anlaşmalarıyla korunmaktadır. Tüm bu haklar www.TradeChina.com ve lisans verenleri tarafından saklı tutulmaktadır. Sağlanan içeriği yalnızca kendi kişisel kullanımınız için saklayabilir, yazdırabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Size sağlanan veya bu Web Sitesinde yer alan içerik veya içerik kopyalarını herhangi bir formatta yayınlamanıza, manipüle etmenize, dağıtmanıza veya başka bir şekilde çoğaltmanıza veya bu tür içerikleri herhangi bir iş veya ticari girişimle bağlantılı olarak kullanmanıza izin verilmez.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

Bu Web Sitesinde görünen tüm ayrıntıların, açıklamaların ve fiyatların doğru olmasını sağlamaya çalışsak da, hatalar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz herhangi bir malın fiyatında bir hata tespit edersek, sizi mümkün olan en kısa sürede bilgilendireceğiz ve siparişinizi doğru fiyattan yeniden teyit etme veya iptal etme seçeneği sunacağız. Sizinle iletişime geçemezsek, siparişi iptal edilmiş olarak kabul edeceğiz. İptal etmeniz ve mallar için ödeme yapmış olmanız halinde, paranızın tamamını geri alırsınız.

Teslimat masrafları ek olarak tahsil edilecektir; bu tür ek masraflar, geçerli olduğu yerlerde açıkça gösterilir ve 'Toplam Maliyet'e dahil edilir.

Sorumluluk Reddi

MEORIENT INTERNATIONAL EXHIBITION CO LTD, tedarikçilerden ve müşterilerden (site kullanıcıları) herhangi biriyle herhangi bir iş veya işlem için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük taşımayacaktır. Bu web sitesi sadece bir bilgi alışveriş sitesidir ve MEORIENT INTERNATIONAL EXHIBITION CO LTD bir tedarikçi ile bir soruşturma yaptıktan sonra hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Sorgulama sürecinde sağlanan potansiyel kullanıcı, tedarikçi ve mal mevcudiyeti gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak bir veya daha fazla tedarikçi ile paylaşılacaktır.

Bu site, halihazırda Çin'den tedarik yapan veya Çinli tedarikçilerden kaynak sağlama niyetinde olan potansiyel işletme kullanıcıları içindir. Bir birey veya ilgili olmayan bir işletme tarafından yapılan herhangi bir özel teklif veya ücretsiz numune talebi kabul edilmeyecektir. MEORIENT INTERNATIONAL EXHIBITION CO LTD, bu sitede ilan edilen herhangi bir teklifi, özel teklifi onurlandırma sorumluluğunu üstlenmeyecek ve herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir teklifi iptal etme veya kaldırma hakkına sahip olacaktır.

Bu Web Sitesinde görüntülenen materyal, doğruluğuna ilişkin herhangi bir garanti, koşul veya garanti olmaksızın sağlanır. Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde aksi açıkça belirtilmedikçe www.TradeChina. com ve tedarikçileri, içerik sağlayıcıları ve reklamcıları, aksi takdirde kanun, genel hukuk veya hakkaniyet hukuku tarafından ima edilebilecek tüm koşulları, garantileri ve diğer şartları açıkça hariç tutar ve doğrudan, dolaylı, özel, sonuç olarak ortaya çıkan, cezai veya arızi zararlar veya kullanım, kar kaybı zararları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır, veri veya diğer maddi olmayan varlıklar, iyi niyet veya itibarın zedelenmesi veya ikame mal ve hizmetlerin tedarik maliyeti, bu Web Sitesinin veya Bağlantılı Sitelerin ve burada yayınlanan herhangi bir materyalin kullanımı, kullanılamaması, performansı veya arızalarından kaynaklanan veya bunlarla ilgili olarak, söz konusu zararların öngörülebilir olup olmadığına veya sözleşme, haksız fiil, hakkaniyet, iade, yasa, genel hukuk veya başka bir şekilde ortaya çıkıp çıkmadığına bakılmaksızın. Bu, www.TradeChina.com'un ihmalinden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma, hileli yanlış beyan, temel bir konuya ilişkin yanlış beyan veya yürürlükteki yasalar uyarınca hariç tutulamayan veya sınırlandırılamayan diğer yükümlülüklerini etkilemez.

Bu Web Sitesine Bağlantı Verme

Adil ve yasal bir şekilde yapmanız ve itibarımıza zarar vermemeniz veya bundan yararlanmamanız koşuluyla ana sayfamıza bağlantı verebilirsiniz, ancak bizim tarafımızdan herhangi bir ilişki, onay veya onaylama olmadığı halde bunu ima edecek şekilde bir bağlantı kurmamalısınız. Size ait olmayan herhangi bir web sitesinden bağlantı kurmamalısınız. Bu Web Sitesi başka bir sitede çerçevelenemez veya bu Web Sitesinin ana sayfası dışında herhangi bir bölümüne bağlantı oluşturamazsınız. Haber vermeksizin bağlantı iznini geri çekme hakkımız saklıdır.

Ticari markaların, kişilik resimlerinin ve üçüncü taraf telif haklarının sahipliğine ilişkin feragatname.

Aksi açıkça belirtilmedikçe, bu Web Sitesinde yer alan tüm kişiler (adları ve görüntüleri dahil), üçüncü taraf ticari markaları ve içerik, hizmetler ve/veya konumlar hiçbir şekilde www.TradeChina.com ile ilişkili, bağlantılı veya bağlı değildir ve böyle bir bağlantı veya ilişkinin varlığına güvenmemelisiniz. Bu Web Sitesinde yer alan tüm ticari markalar/isimler ilgili ticari marka sahiplerine aittir. Bir ticari marka veya marka adına atıfta bulunulduğunda, bu yalnızca ürün ve hizmetleri tanımlamak veya tanımlamak için kullanılır ve hiçbir şekilde bu tür ürün veya hizmetlerin www.TradeChina.com tarafından onaylandığı veya www.TradeChina.com ile bağlantılı olduğu iddiası değildir.

Tazminat

www.TradeChina.com'u, yöneticilerini, memurlarını, çalışanlarını, danışmanlarını, acentelerini ve bağlı kuruluşlarını, bu Web Sitesini kullanmanızdan veya Hizmet Koşullarını ihlal etmenizden kaynaklanan tüm üçüncü taraf taleplerinden, sorumluluklarından, zararlarından ve/veya masraflarından (yasal ücretler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz.

Varyasyon

www.TradeChina.com, kendi mutlak takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın Hizmetleri ve/veya bu Web Sitesinin herhangi bir sayfasını değiştirme, kaldırma veya değiştirme hakkına sahip olacaktır.

Geçersizlik

Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünün uygulanamaz olması durumunda (size karşı sorumluluğumuzu hariç tuttuğumuz herhangi bir hüküm dahil), Hizmet Koşullarının diğer bölümlerinin uygulanabilirliği, diğer tüm maddelerin tam olarak yürürlükte kalmasından etkilenmeyecektir. Herhangi bir maddenin/alt maddenin veya bir maddenin/alt maddenin bir kısmının, kalan kısmı geçerli kılmak için ayrılabildiği durumlarda, madde mümkün olduğunca buna göre yorumlanacaktır. Alternatif olarak, maddenin düzeltilmesini ve yasaların izin verdiği ölçüde maddenin/alt maddenin orijinal anlamına yakın bir şekilde yorumlanmasını kabul edersiniz.

Şikayetler

Anlaşmazlıkları ilk ortaya çıktıklarında çözmeye çalışmak için kullanacağımız bir şikayet işleme prosedürü işletiyoruz, herhangi bir şikayetiniz veya yorumunuz varsa lütfen bize bildirin.

Waiver

Bu koşulları ihlal etmeniz ve bizim herhangi bir işlem yapmamamız halinde, bu koşulları ihlal ettiğiniz diğer durumlarda da haklarımızı ve çözüm yollarımızı kullanma hakkına sahip olacağız.

Entire Sözleşmesi

Yukarıdaki Hizmet Koşulları taraflar arasındaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve www.TradeChina.com ile aranızdaki önceki ve eşzamanlı tüm anlaşmaların yerine geçer. Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünden feragat, yalnızca yazılı olarak ve www.TradeChina.com'un bir Yöneticisi tarafından imzalandığında geçerli olacaktır.