1. Tradechina Hakkında
 2. Çözüm
 3. Adımlar ve İşlemler
 4. Tradechina Hakkında
Dünyanın en popüler Doğrudan 20.000 Çinli giyim, Gündelik Mal ve elektrikli ürün satın alma sitelerinden satın alın.
 • Küresel dünyadaki doğrudan Çinli üreticilerle pazarlık yapın
 • Tercümanlar ücretsiz olarak sağlanacaktır.
 • Çin üreticileri ile ücretsiz çevrimiçi iş görüşmeleri
Tradechina Hakkında
 • Tradechina platformu, 1994 yılında sergi sektöründe 27 yıllık tarihi olan bir şirket olan Miolante Uluslararası Sergisi tarafından kuruldu.2019'da listelenen (Stok Kodu 300795), Çin Borsası'nda listelenen ilk yerel sergi şirketidir.
 • Çin HomeLife & Machinex Fuarı, 10 yıldan fazla bir süredir dünya çapında 12 ülkede düzenlenen Miorante tarafından düzenlenen, 20.000 Çinli Katılımcı ve Fuarı'na katılan çeşitli ülkelerden 300.000 alıcı ile düzenlenen Miorante tarafından düzenlenen bir dizidir.birçok katılımcı ve alıcı tarafından.
 • Tradechina.com, yurtdışı ithalatçılara, distribütörlere, toptancılara, perakendecilere ve diğer tüccarlara tedarik destek hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış Çin Homelife & Machinex Fuarı'nın bir parçası olan bir İnternet ticaret servisi platformudur.Platform, Çin Hükümeti tarafından onaylanan 8.000'den fazla tedarikçiye yakından bağlantılı ve yurtdışı tüccarların Çin'den Çin tedarikçilerini ve ürünlerini aramalarına yardımcı olur ve ticaret destek hizmetleri sunmaktadır.
Çözüm
 1. 1. Sourcing Standardized Ürünleri veya Yurtdışı Alıcılar için Çin'deki bazı özel ürünler, ürünleri özelleştirmek için tedarikçiler (ücretsiz servis)
 2. 2. Yurtdışı Alıcı ve Çin tedarikçileri arasında, ürün gereksinimlerine dayalı tedarikçilerin seçilmesi de dahil olmak üzere, her iki tarafa da iletişim kurmak, günlük iletişim ve ticaret sorunlarını çözme (ücretsiz servis)
 3. 3. Nakliye öncesi emir ve denetim yapmadan önce fabrika muayenesi sağlayın (ücrete dayalı servis)
 4. 4. Yurtdışı Alıcılar tarafından Çin'den ithal edilen küçük parseller veya küçük parseller veya küçük siparişler için lojistik ve gümrük işlemleri gibi ticari çözümler sunmak (ücrete dayalı hizmet)
Adımlar ve İşlemler
 1. 1. Alıcılar, satın alma ihtiyaçlarını karşılamak için tradechina yurtdışı şube personelini bilgilendirin
 2. 2. TRADECHINA personeli, tedarik gereksinimlerine sahip olan uygun Çin tedarikçileri ve alıcıların detaylı bilgi almak için Tedarikçiler sayfalarını sağlayın.
 3. 3. Bir yurtdışı alıcı ilgi çekici bir ürün görürse, en kısa sürede cevap verecek olan Çin tedarikçisine doğrudan bir soruşturma başlatmak için "Sorgulama" düğmesine tıklayın.
 4. 4. Yurtdışı alıcılardan sonra, Çince tedarikçileriyle yapılan toplantılara ilgi duyduktan sonra, TradeThina personeli uygun bir toplantı süresini onaylayacak ve her iki tarafla çevrimiçi bir toplantı bağlantısı gönderecektir.
 5. 5.Both partileri, Tartışma için atanan zamanında çevrimiçi toplantı odasına giriş yapacak ve Tradechina, iletişimde her iki tarafa yardımcı olmak için ücretsiz iki dilli tercümanlar sağlayacaktır.
 6. 6. Personel, her iki tarafın da daha fazla iş iletişiminde yardımcı olmak için toplantıdan sonra bir iletişim grubunu (Wechat veya WhatsApp) ayarlayın.
SSS
TradeChina'nın hizmetlerini kullanmak için ödeme yapmam gerekiyor mu?
Yurtdışı alıcıların ticaret Çin'in hizmetlerini Çin tedarikçilerini bulmak ve video konferanslarına katılmak için bir ücret yoktur.Fabrika muayenesini veya lojistik hizmetlerini kullanmanız gerekirse, üçüncü bir taraf servis sağlayıcısı ödemeniz gerekecek, ancak kendi servis sağlayıcınızın hizmetlerini de kullanabilirsiniz.
Çin tedarikçisiyle video konferansından hemen sonra sipariş vermezsem, diğer taraf için bir sorun olacak mı?
Çevrimiçi video konferansının amacı, yurtdışındaki yurtdışındaki yurtdışındaki yeni tedarikçilerle temasa geçmelerine yardımcı olmak ve her iki tarafın da yılın sonunda çevrimdışı sergilere katılmaları için ön anlayış ve iletişim kurmak için yeni tedarikçilerle temasa geçmelerine yardımcı olmaktır..
Bize Ulaşın
İletişim Adresi
Adres杭州市经济技术 开发区6号街452号高科技科技3号楼9 层
Shenzhen Borsa 2019 Listesi
Listelenen isim: 米奥会展
Stok Kodu: 300795
Meorient
Adres
经济 经济 技术 开发区 6 号 大 街 452 号 高 科技 孵化器 3 号 楼 第 第 9 层
Telefon
086 - 571 - 8770 - 7676
FAKS
086 - 571 - 8770 - 7676
E-posta
chenweiwei@meorient.com xiangtianming@meorient.com