Araştırma
Wiadomość
Ev > Ürün:% s > Elektrik Malzemeleri ve Malzemeleri > Piller > Depolama Pilleri
E-bisiklet için vrla jel pil
 • E-bisiklet için vrla jel pil
 • E-bisiklet için vrla jel pil
 • E-bisiklet için vrla jel pil

E-bisiklet için vrla jel pil

FOB referans fiyatı
Satın alma miktarı ()
Minimum sipariş miktarı
Ödeme
Ticaret kapasitesi
Dışa aktarma yüzdesi
En yakın liman
Kabul edilen teslimat koşulları
Çalışanlar
1000den fazla kişi
Kabul edilen ödeme para birimi
Ortalama teslim süresi
null Gün (ler)
Sertifikalar
Ürün özellikleri
Kullanma
Motorcycle / Scooter
Ağırlık
4.0Kgs
Model numarası
6-DZF-13
Voltaj
12v
Marka adı
Chilwee
Boy
(151mm±0.5) X (101mm±0.5) X (98mm±0.5)
Bakım tipi
Free
Mühürlü tip
Sealed
Nominal kapasite
13Ah@2hr
Ürün Açıklaması

Chilwee BG (Black Gold) Serisi Yüksek Enerji VRLA pil, açıkça bataryanın kapasitesini, çıkış gücünü, çevrim ömrünü ve yüksek / düşük sıcaklık problemlerini geliştiren grafen teknolojisine dayanarak özel olarak tasarlanmıştır. Chilwee BG (Black Gold) serisi, giden proselappliasyonlar için longErange, daha büyük güç ve son derece uzun ömür sağlar, yani. Elektrikli bisikletler, elektrikli üç tekerlekli bisikletler, elektrikli motosikletler ve diğer DC güç kaynağı gerektirir.

* Grafen teknolojisine dayalı olarak tasarlanmış, BG (Black Gold) serisi bataryasını, mükemmel bir aralık, daha büyük güç ve son derece uzun ömürlü özellikleriyle sağlar.

* Mükemmel gaz önerisi verimliliğini sağlamak için akü kabının ve kapağın benzersiz yapısı, daha az gaz salınır, böylece owater kayıp oranı azalır.

* Sepsiyal ızgara alaşımlı malzeme ve plakalardaki korozyona karşı koymak için özel kurşun macun reçetesi, pilin thelife'sini uzatmak için kullanılmıştır.

* Pilin ilk kapasitesini ve servis ömrünü geliştirmek için pozitif aktif malzeme artırdı. * Yeniden tasarlanmış pil kabı ve terminal, daha çekici görünüm ve kurulum için kolay.

{产品名称}, Çin tedarikçisinden{产品名称}, Çin tedarikçisinden{产品名称}, Çin tedarikçisinden

{产品名称}, Çin tedarikçisinden

Arzu edilen ürünler yok mu?
İşinize nasıl başlayabilirsiniz
 • Aşama 1
  İlgilendiğiniz ürünleri anahtar kelimelere göre bulun
 • Aşama 2
  ”Sorgula” veya “toplantı talep et” butonuna tıklayarak tedarikçi ile iletişime geçin, aksi takdirde ithalat danışmanımıza da danışabilirsiniz.
 • Aşama 3
  E-postanızı doğruladıktan sonra, tedarikçilerden yanıt alın veya ticaret müdürümüz mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 • Aşama 4
  Çinli tedarikçi ile dil engeli olmadan toplantı ayarlayın
Talep Gönder
içinLana
SHENZHEN CHAOWEI RENEWABLE ENERGY CO., LTD.
Sormak
Tedarikçinin popüler ürünleri
İlgili kategoriler
PilPaketleriDüğmeHücrePilleriYakıthücreleriDiğerPillerŞarjedilebilirpilGüneşHücreleri,GüneşPaneli
Popüler Aramalar
super alkaline batteriessymphony batteriesdaewoo batteries50b24l batteriesvintage lanternscold storage materialbanner batteriestiger head batterieslowrider batteries12v 90a batteriestubular gel batteriesroyal batteriestiger head batteriesnorthstar batteries12v 20ah gel batteriesfly batteriesskytech batteriesvintage lanternseastman batteriesstorage hot water tankcarriage centerpiecemassage mattressmirage tyresstorage heaterchampion batterieslexus batteriesstorage shedsstage materials6 volt gel batteriessanyo xacti batteriesbig truck batterieslead line batterieswalmart agm batteriessony camera batteries6v 180ah batteriesbios batteriemonbat batteriesdelta batteriespro start batteries8 volt batteries